TOVAR TAXI je prvá nákladná taxi služba v Trnave. Vznikla na základe dopytu spotrebiteľov na dopravu rozmernejších nákladov v rámci mesta a jeho okolí za prijateľné ceny. Po telefonickej objednávke Váš tovar bezpečne prevezieme na vami určené miesto v dohodnutom termíne. Výhodou služieb TOVAR TAXI je časová flexibilita a prispôsobenie sa časovým možnostiam našich zákazníkov. Zákazník ma možnosť ešte pred samotnou objednávkou prepravy, pozrieť si na našej internetovej stránke cenník služieb.

  • Na vaše starosti s rýchlym a spoľahlivým prevozom nového gauča alebo kuchynskej linky z obchodu priamo k vám domov môžete zabudnúť a pokojne ich prenechať na iných.
  • Vďaka službe TOVAR TAXI už nemusíte prosiť o pomoc rodinu, susedov ani kolegov z práce.
  • TOVAR TAXI je služba, ktorá vám pomáha previezť domov rozmernejší nákup, využiť ju môžete aj pri sťahovaní.
  • “Reagujeme na skutočnosť, že mnohé predajne nábytkárskeho tovaru síce zákazníkom ponúkajú službu odvozu zakúpeného tovaru, no spravidla býva tovar doručený až v priebehu nasledujúcich dní, často v pracovnom čase, čo ľuďom nemusí vyhovovať. My sa snažíme požiadavku klienta vyriešiť okamžite ako je to možné v snahe, aby napríklad svoj nový kus nábytku mal doma ešte v ten istý deň,¨ vysvetľuje Richard Tanečka, zakladateľ ešte stále pomerne novej služby pre obyvateľov Trnavy a okolia.